Strona Główna Oferta Promocje Galeria Linki Porady Kontakt


Blachodachówka Blacha trapezowa Panel dachowy Obróbki blacharskie Folie i membrany dachowe Okna dachowe Orynnowanie Stalowe
Orynnowanie PVC Wkręty do blach Taśmy dekarskie Silikony i uszczelniacze Zabezp.Przeciwśniegowe Gwoździe i śruby
Kratki wentylacyjne Wkręty do drewna Narzędzia ręczne Elektronarzędzia Szelki bezpieczeństwa Płyty Kartonowo-gipsowe
Wełny mineralne Materiały budowlane Kolce przeciw ptakom Zespoły tnące Kontakt i o firmie w skrócie


Blachodachówka

Blachodachówka Vega

Blachodachówki to w dzisiejszych czasach najbardziej popularne pokrycie dachowe. Dostępne z różnych blach, w wielu kształtach i kilkudziesięciu kolorach. Wyglądem zbliżone do dachówki ceramicznej.

Zalety
Wygląd - nawet skromny budynek, którego dach pokryjemy blachodachówką nabierze stylu i elegancji.
Lekkość - średnia waga mkw blachy nie przekracza 5kg. Pozwala to na zbudowanie lżejszej i tańszej konstrukcji jak również doskonale nadaje się na remontowane dachy na których pozostaje stara więźba.
Dla prównania mkw dachówki waży ok 45kg.
Zmniejszony efekt rozszerzalności termicznej stali - dzięki przetłoczeniom blachodachówka nie ulega tak dużym zmianom długości pod wpływem tempratury.
Cena - stosunek ceny do jakości.Także cena robocizny jest wiele niższa. Porównując do wykonania dachu np. z dachówki ceramicznej, lub gontu bitumicznego cena kompletnego pokrycia spada nawet 50%.


Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze blachodachówki:
- rodzaj powłoki- połysk mniej zatrzymuje brud, ale grubość powłoki zazyczaj jest cieńsza (25mikronów), mat ma grubszą powłokę (co najmnij 35 mikronów).
- grubość blachy- 0,50 mm to minimum, a właściwie grubsze nie nadają się na blachodachówkę. Zbyt cienka nie będzie miała wytrzymałości na obciążenia np. śniegu.
- huta z jakiej blacha pochodzi - jest wielu producentów wsadu, np. Arcelor, Thyssen Krupp, Ruukki, Yodogawa, Voestalpine, Prelaq i wiele innych. Należy unikać nieznanych marek a w szczgólności wyrobów z chin, korei i tajwanu.
- jakość maszyny tłoczącej- jest nawet ważniesza od rodzaju blachy. Dobra maszyna nie powoduje przeciągnięć na przetłoczeniach. Jakość maszyny można określić po wyglądzie przetłoczeń na blachodachówce. Nawet najlepsza blacha może zostać zniszczona przez zużytą maszynę.

Szczególnie polecamy:
Blachodachówkę MAJOR z blachy matowej huta ARCELOR.
Blachodachówkę VEGA z blachy matowej, lub metalic z huty YODOGAWA.

Blachodachówki różnych producentów oferowane w naszej firmie można obejrzeć na stronach internetowych:
Finco Stal Wat Budmat Blachprofil 2 RUUKKI
Powrót do góry


Blacha trapezowa

Blacha trapezowa

Blachy Trapezowe występują w różnych kształtach i wysokościach fali. Podobnie jak blachodachówki, można je zamówić w kilkudziesięciu kolorach. Od T6 do nawet T125.Bardzo duży wybór daje szerokie możliwości zastosowania.
Dzielimy je na trapezy elewacyjne T6, T8. Mają zastosowanie szczególnie na sufity, podbitki i ściany. dachowe od T12 do T35. W tych profilach szczególną rolę odgrywa sztywność i dobra zakładka z rowkiem kapilarnym lub rantem zbierającym. konstrukcyjne powyżej T40. Najczęściej z grubszej blachy. Do wykorzystania w przemyśle i na różnego rodzaju hale i magazyny.

Szczególnie polecamy:
Trapez T-8/117 na ściany, sufity i podbitki z blachy matowej i błyszczącej huta ARCELOR.
Trapez T-12/112 od alucynku po matowe z huty ARCELOR na budynki gospodarcze i małe dachy o średnim i dużym kącie połaci. Zakładka z rantem zbierającym zapobiega przeciekaniu na łączeniach arkuszy.
Trapez T-18/110 ze wszystkich rodzajów blach. Wyższa fala i dodatkowe przetłoczenia zapewniają dużą sztywność i poprawiają wygląd, a dobra zakładka z rantem zbierającym zapewnia szczelność nawet na dachach o małym kącie nachylenia.

Powrót do góry


Blacha panelowa

Blacha panelowa

Blachy panelowe inaczej blachy na rąbek stojący. Podobnie jak blachodachówki, można je zamówić w kilkudziesięciu kolorach i z kilku rodzajów blach. Występują w dwóch szerokościach, ale najczęściej klienci wybierają 50cm. Ma zastosowanie najczęściej na obiektach zabytkowych, ale równeż w nowym budownictwie.
Posiadamy w ofercie Panele od trzech różnych producentów. Trzy grupy jakościowe i cenowe.

Panel Classic z RUUKKI
Panel Retro z Finco Stal
Panel Lambda z Blachprofil2
Niestety nie jest to najtańszy sposób nakrycia dachu, ale efekt końcowy do złudzenia przypomina te stare dachy, co prawdziwi dekarze zakuwali z blachy płaskiej. Jeszcze jakby budynek przypominał stary dworek to polecamy.

Powrót do góry


Obróbki Blacharskie

Gąsiory do blachodachówki

Obróbki blacharskie podkreślają wygląd każdego dachu. Wyobraźcie sobie Państwo pięknie nakryty dach bez np. gąsiorów czy wiatrownic. Dobre zakończenie połaci potrafi zgubić drobne nierówności więźby czy brak winkla. Okucia deski czołowej, rynna koszowa, okucia boczne czy obróbki kominów dają końcowy efekt wizualny.

Najczęściej obróbki wykonywane są bezpośrednio na placu budowy przez dekarza z blachy płaskiej w arkuszach w kolorze Blachodachówki czy Blachy Trapezowej. Doświadczony dekarz potrafi doskonale wykonać i dopasować okucia do nawet najbardziej skomplikowanych dachów. Jedynie Gąsiory (kalenice) ładniejsze są fabryczne niż wykonane ręcznie.


Powrót do góry


Folie i Membrany dachowe

Membrana Dachowa

Folie dachowe paroizolacyjne - mają zastosowanie na poddaszach od wewnętrznej strony docieplenia. Zapobiegają zawilgoceniu izolacji termicznej np. wełny mineralnej od strony pomiszczenia. Używa się folii żółtej PE trzywarstwowej lub coraz częściej regulator antykondensacyjny, który dzięki minimalnej paroprzepuszczalności zapobiega skraplaniu pary wodnej szczególnie w kątach. Pośrednio zapobiega powstawaniu grzyba.
Membrany dachowe to szczgólny rodzaj "folii". Najczęściej trzywarstwowe, z tkaniny technicznej polipropylenowej. Dzięki wysokiej paroprzepuszczalności mogą być stosowane bezpośrednio na docieplenie np. z wełny od strony zewnętrznej. Zapobiegają dostawaniu się wilgoci z zewnątrz jednocześnie pozwalając na odparowanie wilgoci z wewnątrz docieplenia. Występują w różnych grubościach w zależności od tego na jakim typie poddasza mają być zastosowane.
Folie niskoparoprzepuszczalne ze względu na swoje parametry, jak też trudności prawidłowego montażu na poddaszach ocieplanych zostały praktycznie zastąpione membranami. Są około połowę tańsze od membran, dltego mają zastosowanie na dachach w garażach, halach i budynkach gospodarczych gdzie nie ma docieplenia dachu.

Szczególnie polecamy:
Membranę DACHOWA 3 na poddasza które będą ocieplane wełną mineralną. 1900g/mkw/24h paroprzepuszczalności zapewnia odparowanie nadmiaru wilgoci z warstwy docieplenia na zewnątrz. Gramatura 135g/mkw gwarantuje odpowiednią wytrzymałość mechaniczną.
Membranę DACHOWA 3MA jako trochę tańszą, a już wystarczającą na poddasza użytkowe.
REGULATOR ANTYKONDENSACYJNY MPF 110 jako nowoczesną PAROIZOLACJĘ pod wełnę. Regulator jest o wiele bardziej trwały od zwykłych folii paroizolacyjnych, a warstwa antykondensacyjna zapobiega powstawaniu wilgoci i pleśni szczególnie w narożach pomieszczenia.

Oferta i parametry techniczne dostępne na stronach naszych dostawców:
Marma Polskie Folie Lenko S.A.
Powrót do góry


Okna Dachowe

Okno dachowe Okna Dachowe

Okna połaciowe mają zastosowanie na poddaszach w miejscach, gdzie nie ma możliwości wstawienia okien w ścianach. Pozwalają na wykorzystanie pomieszczeń, które do tej pory nie miały doświetlenia. Nawet małe pomieszczenie z okenkiem dachowym nabiera uroku i staje się bardziej przytulne. Najczęściej spotyka się okna drewniane, ale już od kilku lat dostępne są również okna PCV. Wszystkie okna renomowanych firm gwarantują szczelność i trwałość. Odradzam kupowanie okien w Hipermarketach. Dobre okno musi trochę kosztować. Koszt wstawienia okna jest zbyt duży, aby oszczędzać na oknie np. 300zł.

Szczególnie polecamy:
Dakea BEST drewniane z podwyższoną osią obrotu.
FAKRO PTP-V PCV z nawiewnikiem, szczególnie do kuchni i łazienek.
Wyłaz FAKRO WSZ jako wyjście na dach i świetlik na strychu.

Pełna oferta okien i akcesoriów do okien na stronie internetowej:
Dakea Fakro

Powrót do góry


Orynnowanie Stalowe

Orynnowanie Stal Orynnowanie Stal

Kompletny system orynnowania GALECO wykonane z blachy powlekanej obustronnie to połączenie zgrabnego wyglądu i prostota montażu (jak w rynnach PVC) z wieloletnią trwałością. System składa się z gotowych elementów (korytka, haki, złączki, narożniki, odpływy, kolanka, rury i inne potrzebne elementy) które można nawet bez pomocy dekarza połączyć w całość. Orynnowanie dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.
Dostępne kolory: Ciemny brąz, czekoladowy brąz, biały, czarny, wiśniowy, ceglasty, grafitowy, zielony, miedziany. Tak szeroka gama kolorów pozwoli Państwu dobrać odpowiedni do koloru dachu czy elewacji.
Podczas transportu, składowania czy wyładunku przed montażem, stalowe rynny i rury często ulegają zarysowaniom. Aby klienci Galeco uniknęli podobnych wydarzeń, każda rynna i rura spustowa zabezpieczona jest folią.
Systemy Galeco charakteryzują się wewnętrznym wywinięciem rynny co zapobiega przelewaniu się wody nawet podczas obfitych opadów.
Galeco STAL posiada głębszy od dostępnych na rynku konkurencyjnych profil rynny, co wpływa na zwiększoną wydajność w odprowadzaniu wody deszczowej.
Kolejną cechą systemu Galeco STAL jest łącznik podwieszany na haku. Stanowi to dodatkowe usztywnienie tego newralgicznego elementu systemu. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma konieczności instalacji dwóch haków po obu stronach łącznika, co daje oszczędność dla inwestora.
Obniżyć koszt zakupu całego systemu można stosując narożniki wyposażone w uszczelki. Jest to jedyne takie rozwiązanie na rynku. Uszczelki w narożnikach wykluczają konieczność stosowania łączników uszczelkowych zaraz przy łukach, gdyż rynna „wchodzi” bezpośrednio do narożnika. To rozwiązanie to wymierna korzyść dla inwestora.

Galeco
Powrót do góry


Orynnowanie PVC


Wystawka Galeco

Galeco PVC to rozwiązanie polecane przez architektów. Jest wykonany z nieplastyfikowanego polichlorku winylu. Cechami charakterystycznymi dla tego materiału jest wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, rozciąganie, zginanie oraz na odbarwienia. Dodatkowo systemy Galeco PVC odporny jest na korozję.
Jak w każdym systemie Galeco - rynny posiadają charakterystyczny kształt z wywinięciem brzegów do wewnątrz. Zaletą tego rozwiązania jest zabezpieczenie przed wychlapywaniem wody, nawet podczas obfitych opadów.
Odpływy przelotowe i łączniki rynien zostały zaopatrzone w specjalne uchwyty boczne, pozwalające na trwałe przymocowanie ich do deski czołowej. Sztywne przytwierdzenie tych elementów sprawia, że system rynnowy po zamontowaniu jest znacznie bardziej stabilny – jedynym elementem, który może się poruszać, np. pod wpływem zmian termicznych, jest rynna. Zapewnia to większą trwałość i w konsekwencji szczelność systemu Galeco PVC.
Łączniki wyposażono w uszczelki, co korzystnie wpływa na szczelność systemu. Na łączniku rynny umieszczono linie montażowe z oznaczeniem temperatur. Wskazują one, do którego miejsca należy dosunąć rynnę w zależności od temperatury panującej w chwili montażu. Takie rozwiązanie ułatwia dokonanie prawidłowej instalacji gwarantującej szczelność orynnowania nawet przy dużych rozpiętościach temperatur.
System Galeco PVC wyposażony jest w specjalnie profilowane haki o dużej wytrzymałości na obciążenia. Wysoka wytrzymałość haków stabilizuje system, zwłaszcza w zimie przy zalegającym i osuwającym się z dachu śniegu.
Innowacyjny sposób instalacji to kolejna zaleta systemu Galeco PVC. Podczas montażu najpierw montuje się haki, a dopiero po założeniu fartuchów nadrynnowych, same rynny. Taka kolejność działań wpływa na sprawność i łatwość montażu, a także zapobiega uszkodzeniu elementów orynnowania w czasie kładzenia pokrycia dachowego – spadające podczas kładzenia pokrycia narzędzia i dachówki, nie mogą uszkodzić rynien.
Montaż Galeco PVC odbywa się na zatrzask. Nie jest zatem wymagany specjalistyczny sprzęt, choć zaleca się by montażu rynien dokonywała profesjonalna firma dekarska.

Powrót do góry


Wkręty do blach dachowych

Wkręty Farmerskie


Wkręty wykonane są ze specjalnie utwardzanej stali, galwanicznie cynkowanej o powłoce grubości minimum 24 um (dla wkrętów 4,8x35 mm). Po procesie cynkowania i założeniu specjalnej podkładki wykonanej z elastomeru EPDM, główka wkrętu zostaje pokryta utwardzanym termicznie proszkiem poliestrowym. Gwarantuje to bardzo dobrą jakość powłoki, która jest odporna na urazy mechaniczne, korozję i promienie UV.


Szczególnie polecamy:
Wkręty do blach dachowych firmy INFO-GLOBAL


Powrót do góry


Taśmy dekarskie

Taśma dekarska Taśma z wentylacją

Posiadamy w ofercie wiele rodzajów taśm dekarskich, samoprzylepnych i uszczelniających. Najczęściej stosowane są:

Taśma dekarska SOUDABAND posiada doskonałą przyczepność do większości materiałów budowlanych, oraz ulega samowulkanizacji z podłożem. Jest odporna na wodę, wilgoć i wpływy atmosferyczne, oraz na promieniowanie UV. Stosuje się ją najczęściej do obróbkek dekarskich kominów, masztów antenowych, włazów dachowych, jak również do uszczelniania szwów, rozerwań, szpar i przecieków w rynnach, kominach, pokryciach dachowych z blachy falistej, elementach dachów, oknach dachowych, kopułach.

Taśma kalenicowa IZOVENT stosowana jest do uszczelniania gąsiorów wentylowanych pokryć dachów skośnych leżących na łatach i kontrłatach. Mocuje się ją na kalenicach oraz narożach, pod gąsiorami, na ułożone już pokrycia. Taśma zapewnia dobre warunki wentylacji połaci i zabezpiecza przed wnikaniem wody (śniegu, deszczu), oraz pyłu i kurzu pod pokrycie.

Powrót do góry


Silikony i uszczelniacze

Specjalistyczny Uszczelniacz dekarski Klej uszczelniacz do blach

Posiadamy w ofercie: akryl, silikony uniwersalne, sanitarne, uszelniacz do pieców (odporny na wysokie temperatury), uszczelniacze dekarskie oraz kleje do dachówki i blachy, pianki montażowe, czyściki i wiele innych...
Posiadamy także WASSER STOP. Jest to wodoszczelna powłoka zbrojona włóknem sztucznym. Przeznaczony do nagłych napraw przecieków w dachach, tarasach, rynnach i rurach odpływowych w każdych warunkach atmosferycznych nawet na mokrych podłożach i w czasie mrozu.

Szczególnie polecamy:
Wszystkie produkty firmy SOUDALPowrót do góry


Zabezpieczenia Przeciwśniegowe

Płotki przeciwśniegowe

Zabezpieczenia przeciwśniegowe są stosowane coraz częściej. Szczególnie nad drzwiami wejściowymi czy bramą garażową. Jest kilka rozwiązań pozwalających na zatrzymanie zsuwającego się śniegu na dachu:
Drabinki - najdroższa ale jednocześnie najmocniejsza opcja.
Łezki przeciwśniegowe - stosunkowo tanie rozwiązanie i ładnie (zgrabnie) wyglądają, ale jest problem z mocnym montażem (czasami duża ilość śniegu potrafi zerwać).
Zapory przeciwśniegowe - najczęściej robione przez dekarza z blachy płaskiej. Tanie i dobre rozwiązanie, ale kwestia wyglądu.

Powrót do góry


Gwożdzie, śruby, Nakrętki i inne

Łączniki budowlane Gwoździe budowlane

Przy każdej budowie zawsze jest potrzeba łączenia drewna. Czy to jakieś szalunki czy konstrukcje (więźby dachowe), to bez gwoździ czy innych wzmocnień ani rusz.

Posiadamy w ofercie:
- Gwoździe budowlane surowe
- Gwoździe ocynkowane
- Szpilki gwintowane
- Łączniki budowlane
- Taśmy montażowe
- Śruby, nakrętki, podkładki i wiele innych...

Powrót do góry


Kratki wentylacyjne

Kratki wentylacyjne


Kratki wentylacyjne różne rodzaje i rozmiary przede wszystkim firmy Awenta.
Tworzywowe i metalowe, z siatką i bez. Do zastosowania do kominów wentylacyjnych, w pomieszczeniach i inne.

Typowe rozmiary: 14x14, 14x21

Podstawowe kolory: brąz i biały.


Powrót do góry


Wkręty do drewna i płyt Gips-karton

Wkręty do drewna

Posiadamy w ofercie wkręty do drewna różnego typu:
- wkręty UNIX z łbem stożkowym - różne rozmiary,
- wkręty do płyt kartonowo-gipsowych (czarne),
- wkręty do profili (pchełki),
- oraz wiele innych...

Powrót do góry


Narzędzia ręczne

Miarki, ołowki i o wiele więcej niż widać

Posiadamy w ofercie bardzo szeroki wybór narzędzi:

- bity - końcówki do wkrętarek w różnych typach i rozmiarach,
- brzeszczoty - do wyrzynarek, pił kabłąkowych i inne,
- dłuta - do drewna i betonu, różne rodzaje i rozmiary,
- elektrody
- fiskars - profesionalne narzędzia do domu i ogrodu,
- imadła - kątowe, maszynowe i inne na zamówienie,
- kabury na narzędzia - pasy dekarskie, kamizelki narzędziowe, skrzynki i inne,
- kaski ochronne atestowane,
- kątownkiki - dachowe, stolarskie, składane i inne,
Młotki wszelkiego rodzaju
- kielnie - murarskie, zduniarskie i inne,
- klucze - do kół, rur, francuskie, nastawne, imbusowe, nasadowe, oczkowe i płaskie, torx i inne,
- kłódki - mosiężne, żeliwne,
- kompresory - oraz akcesoria pneumatyczne i malarskie,
- lutownice - oporowe, transformatorowe,
- łopaty szufle i inne,
- miary - elektroniczne, składane, zwijane,
- młotki - blacharskie, ciesielskie, murarskie, ślusarskie,
- nitownice
- nożyce - do blach, prętów i inne,
Szczypce, nożyce, zszywacze i inne...

- ołówki - solarskie, murarskie i inne,
- Ostrzałki - do noży, siekier,
- piły - do drewna, metali, betonu komórkowego i inne,
- poziomice - standardowe, laserowe, niwelatory, łaty,
- rękawice - różne rodzaje,
- tarcze - diamentowe, do drewna, metalu i inne,
- taśmy - izolacyjne, malarskie, ostrzegawcze, samoprzylepne i inne,
- wiertła - do metalu, betonu, świdry do drewna i inne,
- wkrętaki - pojedyńcze i komplety, próbniki elektryczne i inne,
- wyciskacze do silikonów,Oraz wiele innych. Jeżeli nie mamy na magazynie to sprowadzamy na zamówienie.


Powrót do góry


Elektronarzędzia

Wiertarki, wkrętarki, szlifierki i o wiele więcej niż widać

Elektronarzędzia firm: VULCAN, TRYTON, MAKITA i inne...


- wiertarki - udarowe, od 500W w górę,
- młoto-wiertarki
- wkrętarki akumulatorowe i na kablu,
- szlifierki - kątowe i stołowe,
- wyrzynarki i pilarki
- myjki ciśnieniowe
- opalarki


Oraz wiele innych. Jeżeli nie mamy na magazynie to sprowadzamy na zamówienie.
Powrót do góry


Szelki bezpieczeństwa

Linostop z amortyzatorem i liną Szelki bezpieczeństwa
Sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości

* Szelki bezpieczeństwa
* Urządzenia samozaciskowe przesuwne
* Urządzenia samohamowne
* Urządzenia do nadawania pozycji przy pracy
* Amortyzatory bezpieczeństwa typ ABM
* Amortyzatory bezpieczeństwa typ ABW
* Linki bezpieczeństwa
* Poziome liny kotwiczące
* Urządzenia zaczepowe
* Zatrzaśniki aluminiowe
* Zatrzaśniki stalowe
* Stałe systemy asekuracji pionowej
* Stałe systemy asekuracji poziomej
* Statywy, systemy ewakuacyjne
* Ławki do pracy na wysokości
* Słupołazy, drzewołazy
* Urządzenia do instalowania liny roboczej
* Hełmy przemysłowe, ochrona wzroku i słuchu
* Drabiny, rusztowania
* Pasy elastyczne i do przenoszenia ciężkich rzeczy
* Akcesoria, torby, worki, walizy
* System do malowania lini poziomych


Powrót do góry


Płyty kartonowo-gipsowe

Płyty kartonowo-gipsowe Profile sufitowe i ścienne

Płyty Kartonowo-Gipsowe
Profile sufitowe i ścienne
Wieszaki i zamocowania
Gładzie i szpachle
Taśmy na spoiny


Oraz wiele innych. Jeżeli nie mamy na magazynie to sprowadzamy na zamówienie.


Powrót do góry


Wełny mineralne, docieplenia

Styropian Wełny mineralne
Materiały do dociepleń poddaszy i ścian
-wełny mineralne,
-styropiany,
-siatki,
-kleje,
-impregnaty i grunty,
-narożniki,
-inne akcesoria...

Powrót do góry


Materiały budowlane

Beton komórkowy Bloczki betonowe
Ciężkie materiały budowlane:

-bloczki z betonu komórkowego,
-bloczki betonowe,
-kostka brukowa,
-cement, wapno i kleje budowlane,

Oraz wiele innych sprowadzamy na zamówienie.

Powrót do góry


Kolce przeciw ptakom

Kolce przeciw ptakom
Profesjonalne zabezpiecznia przed ptakami

Obecność dużej liczby gołębi jest dla budynku szkoliwa i powoduje poważne zniszczenie powierzchni obiektu.
Dlatego pożądane i uzasadnione jest odstraszanie ich od naszych siedzib.

Występują różne rodzaje zabezpieczeń:
-kolce,
-ruchome pręty,
-siatka,
-systemy elektryczne.
Ważne jest to, że nasze zabezpieczenia nie ranią ptaków tylko wymuszają zmianę ich przyzwyczajeń.


Proponujemy pomoc w dokonaniu właściwego wyboru i sprowadzamy na zamówienie.

Powrót do góry


Zespoły tnące

Zespoły tnące
Stemple i matryce

Doskonałej jakości zamienniki (niektórzy mówią, że są lepsze od oryginału) do wycinarek (niblerów):
Celma PRMK 2c, Bosch GNA 2.0, Makita JN 1601, Hitachi CN16, Perles BN 18, Sparky BN 650.
w bardzo dobrych cenach.
UWAGA!!! W celu wydłużenia żywotności zespołu tnącego, należy co 10 minut pracy, zapuścić w niego kilka kropel oleju BORMET.

Powrót do góry


KONTAKT Z NAMI

Robert Dolanowski Agnieszka Dolanowska

Robert Dolanowski
kom.608493871

Agnieszka DolanowskaSiedziba główna: Tomaszów Lub. ul.Sikorskiego 68 (obwodnica)

Biuro na Sikorskiego


"DACHMIX" Robert i Agnieszka Dolanowscy Sp.J.

ul.Sikorskiego 68

22-600 Tomaszów Lub.

tel. 608-49-38-71
fax. 084 538-73-68
e-mail: robert.dachmix@wp.pl

NIP 921-18-14-218
Regon 951192960
Dane KRS: DACHMIX ROBERT I AGNIESZKA DOLANOWSCY SPÓŁKA JAWNA


Punkt sprzedaży: Lubaczów ul.Kościuszki 163

Biuro w Lubaczowie

"DACHMIX" Robert i Agnieszka Dolanowscy Sp.J.

ul.Kościuszki 163

37-600 Lubaczów

tel. 016 632-00-76
e-mail: dachmixlubaczow@neostrada.pl

Tomasz Rykała

Tomasz Rykała
kom.696948550


Punkt sprzedaży: Tomaszów Lub. ul.Rolnicza 7

UWAGA!!! PUNKT SPRZEDAŻY NA ROLNICZEJ
PRZENIESIONO NA UL.SIKORSKIEGO 68 (OBWODNICA)W skrócie o firmie

Nasza firma zaistniała na rynku Tomaszowskim (woj. Lubelskie) w 2003 roku. Na początku tylko na ul.Rolniczej 7. Z czasem dzięki zaufaniu klientów rozszerzaliśmy zasięg działania. Otworzyliśmy punkt sprzedaży w Lubaczowie, województwo Podkarpackie. Ciągle rozszerzamy asortyment, aby sprostać wymaganiom klientów. Ciągłe dążenie do niższych cen i coraz lepszych jakościowo towarów zmusza nas do stałego szybkiego rozwoju. W 2008 roku zakończyliśmy budowę nowego biura na ul. Sikorskiego 68 w Tomaszowie Lubelskim. Z końcem 2009 roku zamknęliśmy punkt sprzedaży na ul. Rolniczej. Na 2010 rok planujemy ekspansję na coraz szerszy teren. Chcemy być bliżej klientow i wykonawców. Zawsze słuzymy radą, podpowiemy jak wybrnąć z jakiegoś problemu i doradzimy jakie wybrać materiały. Cena to nie wszystko. Czasami warto dopłacić kilkaset złotych i zainwestować w lepsze produkty.

Oprócz najwyższej jakości materiałów budowlanych mamy bardzo szeroki asortyment. Duży wybór pozwala klientowi znaleźć towar odpowiadający jego wymaganiom zarówno finansowym jak jakościowym. Dobra jakość nie zawsze musi dużo kosztować. Sprzedając duże ilości możemy negocjować z dostawcami niższe ceny.

Oferujemy profesjonalne doradztwo, dokonujemy pomiarów dachów i zapewniamy transport na miejsce budowy. Pomiar i transport najczęściej wychodzi GRATIS. Prawie wszystkie towary posiadają gwarancje. Niektóre blachy nawet do 50 lat.Powrót do góry